...

اين شركت در دوره فعاليت خود با شركت هاي مختلفي همكاري داشته است كه از جمله آن مي توان به كاماز روسیه و جك اشاره نمود كه با توجه به نيازمندي هاي بازار در حال حاضر تمركز اين همكاري با شركت كاماز مي باشد.

طبق سياست هاي شركت، همكاري با ساير شركت هاي معتبر جهاني در دستور كار قرار داشته و بر همين اساس، توليد و عرضه محصولات تحت ليسانس شركت دايملر بنز آلمان با مشاركت شركت كاماز آغاز گرديده ودر اين راستا معرفي كشنده پرقدرت كاماز – آكسور در اين شركت صورت پذيرفته است.

کاماز – KAMAZ

کاماز، یک کارخانه روسی تولیدکننده کامیون است، که در نابرژنیه چلنی، در جمهوری تاتارستان، واقع بوده و بزرگترین شرکت خودروسازی در فدراسیون روسیه  است. اين شركت یکی از ۲۰ خودروساز برتر کامیون در جهان بوده و هم اكنون به عنوان يكي از شركاي تجاري مهم شركت دايملر بنز آلمان در زمينه توليد خودرو هاي تجاري در منطقه فعاليت مي كند.

کاماز نخستین خودروی خود را در فوریه سال ۱۹۷۶ عرضه کرد و هم ‌اکنون کامیون‌های سنگین خود را، به بيش از ۴۰ كشور از جمله: اروپای غربی، آسياي جنوب شرقي، چین، خاورمیانه، آمریکای لاتین و آفریقا صادر می‌کند.

امروز کاماز بزرگترین کامیون‌سازی روسیه و کشورهای مستقل مشترک‌المنافع محسوب می‌شود. کارخانه کاماز ۲۶۰ دستگاه کامیون در روز و بيش از ۷۱ هزار دستگاه در سال تولید می‌کند. تا اوايل آوريل سال ۲۰۱۸ ميلادي ( فروردين ۱۳۹۷ ) شركت كاماز، بيش از ۲ ميليون ۲۵۲ هزار دستگاه انواع كاميون توليد كرده است. همچنين در سال ۲۰۱۷ ميلادي، كاماز برای چهاردهمين بار، به عنوان بهترین صادر کننده روسیه شناخته شده است.

کامیون های تولیدی این شرکت روسی دوازده سال پشت سر هم برنده اول مسابقه کامیونهای دنیا که با حضور برند های صاحب نام مثل مرسدس بنز ، داف ، اسکانیا ، ایویکو،… برگزار می شود  ، بوده اند.

این شرکت در حوزه کامیونهای حمل ونقل و همینطور مقاصد نظامی محصولاتی در حدود ۳۰۰ مدل طراحی و تولید کرده است.

شرکن کاماز از سال 1382 با شرکت رخش خودرو دیزل همکاری مینماید.این شرکت کامیون های کاماز را به صورت CKD در ایران مونتاژ و به بازار عرضه می نماید.

جی اِی سی – JAC

جِی اِی سی یا جک ، یک شرکت خودروسازی است است که در شهر هفئی استان آن‌هوئی چین قرار دارد.

این شرکت در ۳۰ سپتامبر ۱۹۹۹ میلادی تأسیس شده‌است. قبلاً با نام کارخانه خودروسازی هفئی جیانگوای شناخته می‌شد که در سال ۱۹۶۴ میلادی تأسیس گردیده بود. این شرکت، محصولات جی‌ای‌سی را تحت لیسانس تولید می‌کند و در سال ۲۰۱۲ حدود ۴۴۵۰۰۰ دستگاه انواع خودرو تولید نموده‌است.

به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی لوگوی رخش خودرو دیزل کلیک کنید